Komiksowa seria Black Ops 4 za darmo

Darmowe podarki od wydawców gier cieszą zawsze. Szczególnie jeśli wychodzą poza świat elektronicznej rozrywki. Studio Treyarch zaprasza do zapoznania się z komiksami Black Ops 4 za darmo.

Pod koniec września Activision oraz Treyarch zapowiedziały oficjalną serię komiksową Call of Duty: Black Ops 4, na którą składa się dziesięć zeszytów prezentujących w nowy sposób Specjalistów z uniwersum Black Ops. Złośliwi mogą powiedzieć, że jest to pewnego rodzaju substytut dla kampanii single player, biorąc pod uwagę jej całkowity brak. Uszczypliwości na temat decyzji twórców gry odstawmy jednak na inny raz.

Seria komiksowa jest już dostępna w całości za darmo na oficjalnej stronie pod tym adresem. Do lektury zachęca głównie grupa artystów odpowiedzialnych za powstanie rysunkowych opowieści. Na pierwszym miejscu w oczy wrzuca się nazwisko słynnego scenarzysty Grega Rucki, odpowiedzialnego za przygody Wonder Woman w wydawnictwie DC Comics. Pozostałe historie przygotowali m.in. Chris Roberson, Jeremy Barlow, K.A. McDonald, Aaron Duran, Matthew Robinson oraz Tony Shasteen. Natomiast okładki wykonali Adam Hughes, Eric Wilkerson, Kirbi Fagan, Dan Dos Santos oraz Julian Totino Tedesco.

Gra Black Ops 4 zadebiutuje 12 października na konsolach oraz PC. Czas oczekiwania na premierę z pewnością osłodzą komiksy, choć powinny one zainteresować nie tylko fantów tej serii strzelanek.

Źródło: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *