OMiLi, czyli nowy mikrofon o wszechstronnych zastosowaniach

HIRO wprowadza na rynek kolejny mikrofon, tym razem przeznaczony nie tylko dla streamerów, ale również osób rozglądających się za urządzeniem, które pomoże rozkręcić im każdą imprezę w gronie rodziny czy przyjaciół.

Podobnie jak w przypadku innych mikrofonów HIRO, OMiLi charakteryzuje się szerokim pasmem przenoszenia i dużą czułością, a więc cechami niezbędnymi do skutecznej komunikacji z członkami drużyny lub streamowania własnej rozgrywki w sieci. Urządzenie wyposażono w funkcję dodatkowej redukcji szumów, minimalizującej zbieranie dźwięków z otoczenia, dla czystej transmisji głosu.

OMiLi nie potrzebuje żadnej dodatkowej konfiguracji ani zewnętrznego oprogramowania. Wytrzymały i giętki kabel chroniony przez dobrej jakości oplot tekstylny gwarantuje długą żywotność mikrofonu, ponieważ będzie on mniej narażony na przerwania, zagięcia czy złamania.

Tym, co wyróżnia OMiLi spośród innych mikrofonów HIRO jest możliwość wyjęcia go ze statywu, odpięcia kabla i używania niezależnie. Trójnogi stojak zapewnia stabilizację i oparcie dla sprzętu podczas streamowania swoich rozgrywek i komunikacji ze znajomymi. Dzięki możliwości usunięcia kabla, jeżeli zajdzie taka konieczność, można chwycić za mikrofon i wspólnie bawić się przy karaoke bądź innej imprezowej grze wymagającej odbioru dźwięku. OMiLi doskonale sprawdzi się w takich sytuacjach.

Mikrofon trafi do sprzedaży 28 sierpnia 2018 roku. Przewidywana cena urządzenia to 99,99 zł.

Parametry techniczne HIRO OMiLi:

  • Czułość: -38dB±3dB
  • Impedancja: 2.2kΩ
  • Pasmo przenoszenia: 50 Hz-16kHz
  • Napięcie robocze: 5V
  • Długość kabla: 1.5m

Źródło: materiały prasowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *