Ponad 9000 spełnionych próśb z listy życzeń społeczności

Klasyczne gry z listy życzeń społeczności, Metal Fatigue, Shivers, Fallen Haven oraz Fallen Haven 2 już dostępne są wyłącznie na GOG.com.

Lista życzeń społeczności GOG.com to miejsce, gdzie gracze zamieszczają swoje propozycje i głosują na gry, które najbardziej chcieliby zobaczyć działające na współczesnych systemach i dostępne bez DRM. Jak dotąd oddano na niej ponad półtora miliona głosów. To właśnie za sprawą sugestii i wsparcia graczy, przez ostatnie lata udało się przywrócić światu takie klasyki jak Escape from Monkey Island, SWAT 4, Jazz Jackrabbit 2, Star Wars: Episode I Racer, Homeworld: Emergence (znany wcześniej jako Cataclysm) i wiele innych.

Do tego zacnego grona dołączają właśnie kolejne tytuły, które w sumie zgromadziły ponad 9000 głosów na liście życzeń społeczności i są teraz dostępne wyłącznie na GOG.com.

Metal Fatigue, najbardziej popularny tytuł, to RTS z przełomu wieków. Dominuje w nim zbieranie zasobów i modyfikowanie jednostek, a także walki potężnych mechów jednocześnie na orbicie, lądzie i pod ziemią. To fantastyczny spektakl i solidna gra strategiczna.

W katalogu pojawiło się również Shivers, filmowy horror przygodowy od Sierry oraz Fallen Haven i Fallen Haven 2, czyli seria turowych gier strategicznych, w których umocnione siły toczą zaciekły bój z okrążającymi je futurystycznymi wojskami.

Czy jest klasyk, który chcesz zobaczyć udostępniony ponownie na współczesnych PC, albo coś nowego, co powinno pojawić się bez DRM? Aby oddać swój głos wystarczy odwiedzić listę życzeń społeczności GOG.com. My już swoje głosy oddaliśmy na Soldier of Fortune oraz No One Lives Forever. A na co wy zagłosujecie?

Źródło : materiały prasowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *