Reset raz jeszcze na Pixel Heaven 2019

W dniach 16 – 19 maja 2019 r. odbędzie się siódma edycja Pixel Heaven Games Festival & More. Jedną z atrakcji będzie reaktywacja czasopisma Reset.

Specjalnie z okazji Pixel Heaven raz jeszcze postanowiła spotkać się po latach redakcja magazynu Reset. Należy on do „Wielkiej Piątki” pierwszych polskich czasopism poświęconych elektronicznej rozrywce. Efektem będzie specjalny, jednorazowy i niepowtarzalny numer czasopisma, który ukaże się podczas Festiwalu.

Magazyn pojawił się na rynku w maju 1997 roku. Ostatni egzemplarz z numerem 51. ukazał się w lipcu 2001. Pismo traktowało nie tylko o grach, ale i kulturze generalnie. To na jego łamach można było zaznajomić się z nowościami anime, filmem, muzyką oraz ciekawymi felietonami. Nie zapominajmy o dawce świeżych komiksów, tworzonych choćby ręką Roberta Adlera i Tobiasza Piątkowskiego.

Pixel Heaven

Reaktywowany „Reset” otrzyma każdy posiadacz karty wstępu SUPPORTER. Ponadto każdy, kto nabędzie taką wejściówkę przed 30 kwietnia, znajdzie się w podziękowaniach na łamach tego wydania.

Surowe, postindustrialne przestrzenie Starej Zajezdni Autobusowej przy ul. Włościańskiej 52 w Warszawie stworzą właściwy klimat dla imprezy. Dodatkowo rozległy teren zewnętrzny zostanie przejęty przez foodtrucki, dostawców napojów chłodzących i wydarzenia towarzyszące. Na wydarzeniu doskonale odnajdują się gracze i osoby, które pamiętają czasy pierwszych komputerów 8/16 bit, miłośnicy komiksów, gier planszowych i klimatów retro lat 80. i 90. Jednocześnie każda kolejna edycja to znakomici goście specjalni.

Źródło: materiały prasowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *