Ruszyły zapisy do konkursu Cosplay Lenovo

Lenovo zaprasza chętnych i kreatywnych do wzięciu udziału w konkursie Cosplay. Rozstrzygnięcie rywalizacji odbędzie podczas tegorocznego finału Intel Extreme Masters w Katowicach.

Wszem i wobec można obwieścić start zapisów do konkursu cosplay, organizowanego przez markę Lenovo Legion. W rywalizacji wziąć udział mogą wszyscy chętni, którzy aktywnie zajmują się cosplay, począwszy od aktu twórczego po występy przed szeroką publiką.

Na uczestników zabawy czekają następujące nagrody:

  • Nagroda główna: smartfon Motorola Moto G7 Plus
  • II miejsce: tablet Lenovo Tab4 10″
  • III miejsce: myszka Lenovo Legion M200

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać zgłoszenie na adres cosplay@lenovogaming.pl, w terminie do 27 lutego. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko uczestnika, nazwę prezentowanego stroju, co najmniej dwa zdjęcia prezentowanej postaci oraz, opcjonalnie, podkład muzyczny. Osoby niepełnoletnie powinny dołączyć zgodę opiekuna prawnego na udział w konkursie. Chęć udziału w rywalizacji można zgłosić również na strefie Lenovo Legion na Intel Extreme Masters 2019 w Katowicach, w dniu 2 marca (sobota), do godziny 16:00.

Finałowa rozgrywka odbędzie się w sobotę, 2 marca o godzinie 17.00, na scenie głównej strefy Lenovo Legion. Zwycięzców wyłoni jury konkursu, w którym zasiądą cosplayerki Madlencia oraz Issabel. Pełny regulamin konkursu znajduje się pod poniższym adresem.

Źródło: materiały prasowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *