Williams Esports i Razer wspólnie sięgną po zwycięstwo

Długoterminowe porozumienie Team Razer i Williams Esports będzie oparte na współpracy w wielu obszarach wyścigowego esportu.

To pierwsza tego rodzaju współpraca Team Razer z profesjonalnym zespołem wirtualnej Formuły 1. Spece Razera zaopatrzą zawodników Williams Esports w szeroki wachlarz swoich urządzeń dla profesjonalnych graczy, łącznie z najnowszymi laptopami Razer Blade.

Ponadto partnerstwo zakłada współpracę obu firm na takich polach, jak rozwój nowych technologii (na przykład Hypersense). Ma to na celu pomóc kierowcom osiągnąć jeszcze lepszą immersję i świadomość rozgrywki. Z bogatą historią Williamsa związaną ze sportami motorowymi i doświadczeniem ich kierowców, Razer będzie miał wszystko, co potrzebne do udoskonalenia portfolio peryferiów gamingowych.

Jako część umowy sponsorskiej obie marki poprowadzą kilka kampanii w mediach społecznościowych, aby zaangażować fanów po obu stronach. Akcje będą obejmować m.in. konkursy, loterie i wspólne promocje. Williams Esports zrzesza ponad 25 najlepszych kierowców z całego świata, rywalizujących w 10 tytułach rajdowych na trzech platformach. Są to między innymi Forza i Gran Turismo. Zespół zdobył już milionową widownię oraz wygrał niezliczone rozgrywki.

Źródło: materiały prasowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *