Gigant refurbishu zawita do Polski z telefonami iPhone

Jak na razie smartfony z drugiej ręki nie są aż tak popularne w Polsce. Może się to jednak niebawem zmienić. iPhone’y poddane procesowi refurbishu przez francuską firmę Remade zawitają do naszego kraju dzięki CK Mediator.

Obecnie coraz więcej osób woli kupić telefon premium z drugiej ręki w niższej cenie. Jeżeli chodzi o sprzedaż urządzeń poddanych procesowi refurbishu to rynek zdominował Apple i Samsung w 80%. Przy czym ta pierwsza cieszy się większą popularnością między innymi ze względu na długi okres wsparcia aktualizacji. Taka postawa konsumentów nie powinna jednak nikogo dziwić. Telefony z najwyższej półki, nawet te trochę starsze, wciąż gwarantują jakość i wydajność.

Francuski przepis

Na odnawianiu telefonów Remade zna się jak mało kto. Firma założona w 2001 roku bardzo szybko stała się we Francji numerem jeden w swojej dziedzinie. Obecnie planuje podbić telefonem iPhone rynek europejski i wiele wskazuje, że może się to udać. Gigant refurbishu stawia bowiem na jakość swoich usług.

Telefony poddawane są skrupulatnie kompleksowemu procesowi odnawiania urządzeń. Francuzi jednocześnie inwestują w rozwój ośrodka badawczego i udoskonalanie technologii odświeżania urządzeń. Podobnie wygląda kwestia dbałości o zasoby ludzkie. Firma zatrudnia obecnie ponad 450 specjalistów, ale do końca roku pracować ma łącznie 750 osób.

Z ziemi francuskiej do Polski

Odnowione iPhone’y są nie tylko bardzo dokładnie testowane. W każdym modelu diagnozowana jest płyta główna, obudowa podlega anodyzacji (uzupełnienie mikroubytków). Ponadto do systemu specjaliści z Remade wgrywają najnowsze dostępne aktualizacje iOSa. Ogólnie specjaliści sprawdzają poprawność funkcjonowania ponad trzydziestu elementów.

Wprowadzenie na polski rynek odnowionych smartfonów producenta z Cupertino może budzić zaintrygowanie. Polski dystrybutor CK Mediator planuje wprowadzić do oferty telefony iPhone nie tylko w standardowych kolorach. Przewidziano również wersje przygotowane specjalnie przez markę Remade: elektryzujący pomarańcz, różowy grejpfrut czy koralowy zielony. Słowem do wyboru, do koloru 🙂 Póki co, czekamy na więcej detali, przede wszystkim datę wprowadzenia telefonów i wstępne ceny.

Źródło: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *